خدمات مپ و سرچ گوگل

ثبت مشاغل و لوکیشن در گوگل

ثبت لوکیشن و مشخصات دفتر نمایندگان بیمه و مشاغل در گوگل مپ

یکی از دغدغه های نمایندگان بیمه ثبت و ویرایش لوکیشن دفتر کار در نقشه گوگل میباشد.

برای اینکار کافیست یک جیمیل داشته باشید و همچنین مکان در نقشه گوگل پیدا و بدرستی ثبت کنید. اطلاعاتی همچون ادرس دقیق، تلفن، ادرس سایت یا اینستاگرام، ساعت کاری و عکس میتوانید به گوگل بدهید برای ثبت در مپ.

اگر فرصت این کار را ندارید و قصد دارید به گروهی بسپارید تا اینکار را انجام دهد، میتوانید با مجموعه تک جلد ارتباط برقرار کنید تا مکان شما برای اولین بار در نقشه گوگل ثبت و یا اطلاعات قبلی شما ویرایش نماید.

جهت راهنمایی و بررسی شرایط با ما تماس بگیرید

ثبت مشاغل و اطلاعات در سرچ گوگل

ثبت اطلاعات و مشخصات دفتر نمایندگان بیمه و مشاغل در سرچ گوگل

یکی از قابلیت هایی که نمایندگان بیمه و مشاغل از آن گاهی غافل میشوند، سرچ گوگل است که روزانه تعداد بسیاری از سرچ ها مربوط به پیدا کردن و همچنین اطمینان حاصل کردن از یک برند و نماینده است. شما میتوانید با ثبت اطلاعات خود علاوه بر سایت خود شرکت بیمه، در سایت های دیگر هم باعث بهبود سرچ گوگل شوید. تک جلد با ثبت اطلاعات نمایندگی شما در چند سایت و صفحه کمک میکند تا در صورت سرچ نام و کد شما در گوگل توسط مشتریان، اطلاعات دقیق و کامل تری دریافت کند. دیگر مزیت ثبت در مجموعه تک جلد ، تغییر سریع مشخصات و آدرس جدید است و در صورت تغییر ادرس، تلفن و اطلاعات کافی است به ما اطلاع دهید تا در سایت های ثبت شده ویرایش شود و با سرچ کاربر، اطلاعات جدید رویت میکند.

 

جهت راهنمایی و بررسی شرایط با ما تماس بگیرید

دیگر خدمات تک جلد

جلد بیمه نامه

تولید انواع جلد بیمه نامه در کارگاه تولیدی جلد مدارک تکــ جلد

سامانه پیامک

پنل ارسال پیامک اختصاصی با امکان ارسال به بلک لیست و فول امکانات

چاپ ست اداری

چاپ انواع کارت ویزیت، سربرگ، پاکت و دیگر ست های اداری

مپ و سرچ گوگل

خدمات ثبت و ویرایش اطلاعات در گوگل مپ و سرچ گوگل